OPPO Find X6 sızdırıldı: Dikkat çekici kamera ve yenilenmiş tasarım!

Photo of author

By admin

Yaklaşan Oppo Find X6‘nın ilk render’ı yayınlandı. Yayınlanan görselde, telefonun teknik verileri gibi bilgiler öğrenilemiyor ancak Hasselblad ortaklığıyla geliştirilen çok özel bir kamera sistemi de dahil olmak üzere şirketin yeni nesil için hazırlıyor olabileceği bazı yenilikleri görmek mümkün.

Genel olarak önceki nesilden çok farklı olmayan cihaz, beyaz renkte, muhtemelen seramik kaplı olarak sunulacak. Find X6, yumuşak kenarlı bir dikdörtgen şekle sahip ve sağ alt köşede ” OPPO ” markası dışında herhangi bir ibare bulunmayan bir tasarımda ve paylaşılan görselden anlaşıldığı üzere çok daha büyük boyutlarıyla Find X5’ten kökten farklı olan kamera modülüne de sahip.

Artık dikdörtgen ve panel alanının neredeyse yarısını kaplayan kamera, kavisli geçişli ve daha gelişmiş sensörleri ile geliyor gibi görünüyor. Bunlardan ikisi, muhtemelen ana ve ultra geniş, üst bölgede hizalanırken, ucuz bir teknoloji olmayan ve kesinlikle amiral gemilerinin temel versiyonlarında yer almayan periskop telefoto lens ise alt sırayı kaplıyor. Yanında LED flaş ve Find X6’nın OPPO’nun tescilli görüntü sinyali işleme (ISP) çipini geliştirilmiş bir sürümde geri getirmesi gerektiğini vurgulayan “Powered by MariSilicon” yazısı da bulunuyor. Daha çarpıcı olan, modülün tabanındaki, cihazın başka bir sözde farklılığı, yani Hasselblad ile ortaklığı vurgulayan büyük beyaz şerit. Hasselblad, OnePlus 9 Pro’nun ilk çıkışı sırasında OnePlus ile bir ortaklık kurdu ve o zamandan beri Find X hattı üzerinde birlikte çalışmaya başladı. Sızdırılan görselle, anlaşmanın 2023 için sürdürüldüğünü anlaşılıyor.

Bunların dışında Oppo Find X6’nın Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, Sony IMX890 ve OIS özellikli 50MP ana kamera, 50MP ultra geniş açılı kamera ve 32MP telefoto kamera alacağı söyleniyor. Oppo Find X6 serisinin resmi olarak ne zaman tanıtılacağı henüz bilinmiyor.

Yorum yapın

hivevape.com mcswizzlespuff.com vozol puff time